משלוח חינם ברכישה מעל 240 ש"ח
הרכישה באתר מאובטחת!

מבצעים חמים

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מהו מזון רפואי לכלבים וחתולים

 מזון רפואי לכלבים וחתולים

את התזונה של חיות המחמד עלינו להתאים למצבן הבריאותי ולגילן כאשר בכל שלב כדאי להקפיד על שימוש במזון איכותי ועשיר. תזונה בריאה היא המפתח לשמירה על מסת שריר, רמת אנרגיה תקינה, מצב רוח ומערכת חיסונית חזקה. מזון רפואי לכלבים או חתולים ניתן לרוב בהתאם להמלצה של וטרינר מטפל. אם אתם חושדים שהכלב שלכם זקוק למזון רפואי מיוחד כדאי לפנות אל הווטרינר המטפל לטובת ייעוץ וקבלת המלצה על סוג האוכל.

מהו מזון רפואי לכלבים?

החברות המובילות בתחום המזון לכלבים וחתולים מציעות היום גם סוגים שונים של אוכל רפואי. זהו אוכל שפותח על מנת לתת מענה לבעיות בריאותיות מהן סובל הכלב או החתול. כך למשל, אפשר למצוא מזון רפואי לכלבים נטול סוכר או מזון רפואי לחתולים שסובלים מבעיות בכליות. האוכל הרפואי מכיל רכיבים איכותיים יותר עם דגש על חומרים שמסייעים בחיזוק מערכות הגוף ומקלות על תהליכי העיכול.

ישנם מקרים בהם מזון רפואי לכלבים מצליח להחליף את הטיפול הרפואי ולשפר משמעותית את המצב הגופני. במקרים אחרים המזון הרפואי ניתן יחד עם טיפול תרופתי. המלצה על מזון רפואי לכלבים או חתולים ניתנת מתוך מטרה לסייע לחיית המחמד בהתמודדות עם מחלה או תפקוד לקוי של אחת ממערכות הגוף. השימוש באוכל הרפואי מצליח פעמים רבות לשפר את איכות החיים של הכלב ולהאריך את חייו.

מזון רפואי מומלץ לחתולים:

בין אם החתול שלכם זולל בהתלהבות את המזון הרפואי ובין אם לא, חשוב להקפיד להשתמש בו כל עוד הווטרינר ממליץ לעשות זאת. מזון רפואי לחתולים הוא מזון עשיר ברכיבים חיוניים לבריאות החתול. הערך התזונתי של המזון הרפואי גבוה מזה של האוכל הרגיל. צריכה קבועה של האוכל תורמת לשיקום מערכות הגוף ומקלה על תהליכי העיכול. תוך התייעצות עם וטרינר כדאי במקרים של חתולים מבוגרים להמשיך להשתמש באוכל הרפואי גם לאחר החלמת החתול.

איזה אוכל רפואי כדאי לרכוש?

כל רכישה של מזון רפואי לחתולים או כלבים יש לבצע בהתאם להמלצה של וטרינר. חשוב לשים לב לרכיבים של האוכל ולוודא שהוא מיוצר על ידי חברה בעלת מוניטין בתחום. לעתים תתבקשו להתנסות בכמה סוגים של אוכל עד שתמצאו את הסוג המועדף על חיית המחמד שלכם.

מזון רפואי לכלבים וחתולים

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:
050-4450376

או השאירו פרטים:
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים