משלוח חינם

 משלוח חינם בדואר רשום. 
דואר שליחים - עד 4 ימי עסקים 49 ש"ח
הרכישה באתר מאובטחת!


  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מזון רפואי לכלבים

 מזון רפואי לכלבים 

את התזונה של חיות המחמד עלינו להתאים למצבן הבריאותי ולגילן כאשר בכל שלב כדאי להקפיד על שימוש במזון איכותי ועשיר. תזונה בריאה היא המפתח לשמירה על מסת שריר, רמת אנרגיה תקינה, מצב רוח ומערכת חיסונית חזקה. מזון רפואי לכלבים או חתולים ניתן לרוב בהתאם להמלצה של וטרינר מטפל. אם אתם חושדים שהכלב שלכם זקוק למזון רפואי מיוחד כדאי לפנות אל הווטרינר המטפל לטובת ייעוץ וקבלת המלצה על סוג האוכל.

מהו מזון רפואי לכלבים?

החברות המובילות בתחום המזון לכלבים וחתולים מציעות היום גם סוגים שונים של אוכל רפואי. זהו אוכל שפותח על מנת לתת מענה לבעיות בריאותיות מהן סובל הכלב או החתול. כך למשל, אפשר למצוא מזון רפואי לכלבים נטול סוכר או מזון רפואי לחתולים שסובלים מבעיות בכליות. האוכל הרפואי מכיל רכיבים איכותיים יותר עם דגש על חומרים שמסייעים בחיזוק מערכות הגוף ומקלות על תהליכי העיכול.

ישנם מקרים בהם מזון רפואי לכלבים מצליח להחליף את הטיפול הרפואי ולשפר משמעותית את המצב הגופני. במקרים אחרים המזון הרפואי ניתן יחד עם טיפול תרופתי. המלצה על מזון רפואי לכלבים או חתולים ניתנת מתוך מטרה לסייע לחיית המחמד בהתמודדות עם מחלה או תפקוד לקוי של אחת ממערכות הגוף. השימוש באוכל הרפואי מצליח פעמים רבות לשפר את איכות החיים של הכלב ולהאריך את חייו.


איזה אוכל רפואי כדאי לרכוש?

כל רכישה של מזון רפואי לחתולים או כלבים יש לבצע בהתאם להמלצה של וטרינר. חשוב לשים לב לרכיבים של האוכל ולוודא שהוא מיוצר על ידי חברה בעלת מוניטין בתחום. לעתים תתבקשו להתנסות בכמה סוגים של אוכל עד שתמצאו את הסוג המועדף על חיית המחמד שלכם.


לחצו כאן לקטלוג

מזון רפואי לכלבים

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:
074-708-71-39

או השאירו פרטים:
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים