משלוח חינם

 משלוח חינם בדואר רשום. 
דואר שליחים - עד 4 ימי עסקים 49 ש"ח
הרכישה באתר מאובטחת!


  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. תרופות לחתולים

תרופות לחתולים 

כל בעל כלב או חתול נדרש להתמודד אחת לתקופה עם מתן תרופות. יהיו מקרים בהם הכלב או החתול יבלעו בהתלהבות את התרופה מבלי להביע כל התנגדות. במקרים אחרים תהיה התנגדות פעילה שתקשה מאוד על מתן התרופה ואף תעכב את תהליך ההחלמה. על מקרים כאלו כדאי למהר לדווח לווטרינר המטפל מתוך מטרה להחליף את התרופה באחרת או למצוא פתרון לבעיה. תוכלו גם להיעזר בטיפים הבאים על מנת לתת תרופות לכלבים וחתולים בקלות.

מתי כדאי לתת תרופות לכלבים?

אין לתת לכלב או לחתול כל תרופה מבלי לקבל המלצה ברורה של וטרינר. עליכם לדעת שתרופות שאנו בני האדם צורכים ואף רוכשים ללא מרשם עשויות להיות רעילות מאוד לכלבים. כך למשל, תרופות להורדת חום שמתאימות לבני אדם אינן מתאימות גם לכלבים. אלא אם קבלתם הנחייה ברורה מהווטרינר המטפל לתת לכלב תרופה ששייכת לכם – אל תעשו זאת.

היכן רוכשים תרופות לחתולים או כלבים?

יהיו מקרים בהם תוכלו לרכוש את התרופה הדרושה ישירות מהווטרינר ויהיו מקרים בהם תקבלו מרשם לרכישת התרופה בבית מרקחת רגיל. קניית התרופה בבית המרקחת תהיה במחיר מלא. הנחיות לגבי השימוש בתרופה תקבלו מהווטרינר. הרוקח בבית המרקחת יוכל לספק רק המלצות לטיפול בבני אדם ולא בבעלי חיים.

עצות שימושיות למתן תרופות לכלבים וחתולים:

על מנת לחסוך לעצמכם מראש את המאבק כדאי להרגיל את הכלב למצבים בהם אתם מכניסים לו חטיף טעים או אוכל לפה. כדאי לתרגל עם הכלב מצבים בהם אתם "מתעסקים" לו באזור הפה והוא אינו נושך או מגיב בכעס. את התרגול תבצעו עם חטיף טעים ובריא שהכלב אוהב במיוחד.

תרופות לחתולים תוכלו לתת בקלות כאשר תחביאו את התרופה או תפוררו אותה בתוך אוכל טעים וריחני שהחתול אוהב במיוחד. פנקו את החתול בגבינה מותכת, אוכל גורמה בשימורים לחתולים, כדורי בשר, קוטג' ועוד. כדאי לייצור 3 גושים קטנים של אוכל כאשר התרופה מוחבאת באחד מהם. כך החתול יאכל בהתלהבות את גוש האוכל הראשון, יזלול את השני ויאכל בהנאה ובביטחון מלא גם את הגוש השלישי שמכיל את התרופה.לחצו כאן לקטלוג
תרופות לכלבים וחתולים

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:
074-708-71-39

או השאירו פרטים:
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים